Професійний клей для штучних покриттів

Покриття для підлоги, приклеєні за допомогою якісного клею, служать набагато довше. Шукати такий клей найкраще на спеціалізованих торгових майданчиках, наприклад в інтернет-магазині Diamantpol, детальніше за посиланням. Він існує понад 12 років і за цей час зумів підібрати для своїх покупців лише найкращий товар, зокрема: високоякісний клей для штучних ковролінів і лінолеумів.

Магазин гарантує повну безпеку клею для здоров’я споживача, високі властивості, що клеять, і досить низьку його вартість.

Якщо на полицях конкуруючих підприємств будь-який клієнт виявить нижчу ціну на ту саму марку клею, він може проінформувати про це співробітника магазину diamantpol, і той обов’язково надасть знижку на аналогічний клей.

Професійний клей для штучних покриттів

Також варто знати про наявність спеціальних оптових цін та умов для будівельних підприємств, оптових клієнтів, виробників робіт та дизайнерських агенцій. Їхня співпраця з інтернет-магазином може бути надзвичайно вигідною. Персонал компанії, який організовує доставку клею по Україні, готовий поставити в найстисліші терміни цей товар у такі міста, як

  • Дніпро,
  • Одеса,
  • Харків,
  • Київ,
  • Львів

та багато інших міст, селищ та сіл, розташовані в будь-якому куточку країни.

Переваги клею

Терміни поставки обумовлюються при її оформленні та дотримуються дуже строго. Як будь-який спеціальний продукт, клей для ковроліну та лінолеуму має явні переваги:

  • Стелити покриття можна відразу великими площами, як для комерційного, так і для побутового використання. Без клею здійснити цей процес якісно просто неможливо.
  • Приклеєне покриття набуває більшої надійності та додаткової міцності. Даний матеріал для підлог відмінно фіксується на підставі і не піддається впливу горизонтальних навантажень, зокрема, що виникають при переміщенні меблів або крісел та інших предметів на коліщатках. Також якісне приклеювання статевого полотна гарантує відсутність хвилеподібних нерівностей та повітряних бульбашок.
  • Монтаж за допомогою спеціального клею не вимагає, щоб підлогове покриття відлежало та повністю вирівнялося. Це дає значну економію часу.
  • Приклеєний лінолеум або ковролін має збільшений термін служби. Це прямо пропорційна залежність. Тому досвідчені укладачі лінолеуму рекомендують, навіть у разі покриття кімнати одним суцільним шматком, все ж таки зафіксувати покриття двостороннім скотчем з кроком 0,6-1,0 метра. Підлога служитиме довгі роки.
Adblock
detector