Як вписати в інтер’єр світлі міжкімнатні двері

Ремонт – довгий та дорогий процес, розпочавши який, вже мрієш про його завершення. Коли завершені всі глобальні роботи, такі як стелі, підлога та вікна, починаєш думати що вже близько фініш, але ні! Залишається одна із найвищих справ – вибрати такі важливі деталі інтер’єра як двері.

Зараз, перевагу надають світлим тонам та натуральним текстурам, зі статті ви дізнаєтесь де міжкімнатні двері дуб білений купити київ. Сучасний інтер’єр можна охарактеризувати як функціональний, легкий, з ідеальним поєднанням простору та комфорту.

Світлі тони як ніколи актуальні, їх безліч відтінків, за допомогою яких можна створити справжній витвір мистецтва. Дуже вдало виглядає натуральна деревина як в мілких деталях, так і глобально. Сама по собі натуральна деревина має дуже цікаву, неповторну текстуру, а сучасні майстри навчилися відтворювати таку фактуру в

  • дверях,
  • панелях,
  • столешнях
  • і інших меблях.

Поєднання в інтер’єрі

Щоб полотно виглядало гармонійно, треба розуміти як правильно його вписати в загальний інтер’єр , поєднати з іншими деталями інтер’єру:

  • Світлі міжкімнатні двері чудово виглядають на контрасті з темною підлогою. Таким чином в центрі уваги будуть стіни та дверне полотно, що вдало для приміщень з малою площею.
  • Приміщення більшої площі чудово виглядають в тотальному світлому кольорі, різними можуть бути відтінки. Така кімната буде наповнена повітрям і світлом, це чудовий варіант для вітальні.
  • Стильно виглядають двері в кольорі білий дуб при поєднання з іншими деревинними фактурами в інтер’єрі, наприклад темна панель, або шафа і поряд світлі двері.

Така коллаборація однаково виграшна в приміщенні будь-якого розміру.

Як вписати в інтер’єр світлі міжкімнатні двері

Матеріали виготовлення дверей

З кольором розібралися, тепер залишається обрати матеріал, звісно, вироби з натуральної деревини надзвичайно гарні, але і ціна на них «кусюча», виробники пропонують альтернативу:

  • МДФ, або пресована клеєна тирса – міцний деревний каркас з поверхнею із плівки з відповідним малюнком, що відтворює масив дерева.
  • Шпон – натуральний матеріал, дешевший за натуральний масив, складається з клеєних частин деревини. Це чудовий варіант із натурального матеріалу але по доступній ціні.
  • Ламіновані поверхні – також дуже популярні сьогодні, гарно витримують навантаження, не деформуються, а плівка відтворює структуру та колір деревини.

Чудовий вибір міжкімнатних дверей та фурнітури для них можна знайти в магазині Олдорс. Тут можна вибрати різноманітні конструкції, та швидко закінчити ремонтні роботу у себе вдома.

Adblock
detector